تعمیرات ظرفشویی بوش که صورت شبانه روزی آماده ارائه تعمیرات ظرفشویی بوش می باشد. نمایندگی ما برای ارائه تعمیرات ظرفشویی بوش روز تعطیلی ندارد و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان است.

مرکز تعمیرات ظرفشویی بوش در تهران

ویژگی های تعمیرات ظرفشویی بوش

نمایندگی تعمیرات بوش ما امتیازات ویژه ای را برای تعمیرات ظرفشویی بوش در نظر گرفته است به صورتی که در کمتر از 20 ساعت تعمیرات و همه کارهای مربوط به آن را انجام می دهد و همه این کارها با مراجعه به منزل شما انجام می گردد و نیازی نیست تا شما ظرفشویی بوش خود را به نمایندگی حمل کنید تا هزینه اضافی برای تان داشته باشد و اگر بعد از بررسی و ارزیابی های لازم مشاهده شود که قطعه های ظرفشویی بوش نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند با قطعه اورحینال و اصل قطعات ظرفشویی ال. جی تعویض می گردند همچنین تمام قطعه های ظرفشویی که توسط بوش به بازار عرضه شده اند در  نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید. فقط به محض اینکه مورد نقضی در قطعه های ظرفشویی بوش مشاهده نمودید هر چه سریعتر با همکاران ما تماس بگیرید و به منظور تعمیر با نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش و تعمیرات لوازم خانگی بوش. با یکی از نمایندگی های ما تماس بگیرید. 

تعمیرات ظرفشویی بوش در تهران

در ضمن شما بقیه تعمیرات انواع لوازم خانگی خود را از جمله تعمیرات لباسشویی بوش و تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش و غیره نیز می توانید به شرکت ما بدهید تا تعمیرات لازم مربوط به آنها نیز انجام شود این کار نیز با مراجعه متخصصان ما به منزل شما انجام می شود و  نیازی به حضور فیزیکی شما یا محصولات شما به محل شرکت و نمایندگی نمی باشد. دستگاه های شرکت آاک و همچنین تعمیرات ظرفشویی دستگاه های شرکت بوش و تعمیرات ظرفشویی دستگاه های شرکت سامسونگ در انواع نام های تجاری مشهور را ما پوشش می دهیم.

روش تراز کردن دستگاه های ظرفشویی بوش

ایجاد سروصدای شدید. لرزش و حرکت دستگااه در هنگام چرخش (خشک شدن البسه) از اثرات عدم تراز صحیح دستگاه میباشد.

شما میتوانید با استفاده از یک آچار (آچار مخصوص پایه های ظرفشویی) مهره قفل کننده پایه را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و شل نمایید. با چرخاندن پایه دستگاه نسبت به تغییر ارتفاع آن اقدام نمایید.

نکته مهم: هر چهار پایه ظرفشویی بایست کاملا روی زمین قرار داشته باشند تا ظرفشویی لق نزند. با استفاده از یک تراز حبابدارسطح ماشین ظرفشویی را چک کنید و در صورت لزوم سطح دستگاه را تنظیم نمایید. سپس مهره قفل شو را تا حد مماس بدنه محکم کنید و ارتفاع را تنظیم نمایید.

احتیاط: مهره های قفل شوی هر چهار پایه دستگاه را تا حد بدنه محکم کنید.

آیا میدانید آب لوله کشی شده ای که به دستگاه های ظرفشویی و لباسشویی های ما وصل میباشند دارای سختی و جرم خیلی زیادی هستند و این سختی و جرم باعث خرابی دستگاه های فوق میگردند.

اگر درب ظرفشویی خود را بازکنید مشاهده خواهید کرد که روی لاستیک دور درب گل ولای میباشد حتی بعضی اوقات گل ولای ها تبدیل به قارچ میشوند که باعث تغییر رنگ لاستیک دور درب میگردد که این میتواند از لحاظ بهداشتی برای پوست بدن بسیار مضر باشد.

برای پیشگیری بایست از جرم گیرهای مخصوص استفاده نمایید.

طرز استفاده: یک بسته (که حاوی 50 گرم ) جرم گیر را در مخزن اصلی جاپودری ریخته و برنامه ظرفشویی را روی پروگرام نخی وکتان قراردهید وبا دمای 60 درجه سانتی گراد بدون لباس روشن نمایید.

این عملیات راچنانچه دستگاه خود را تازه خریداری کرده اید هر دوماه یکبار انجام دهید در غیر اینصورت ماهی یکبار تکرار نمایید.

جرم گیرهای مخصوص ظرفشویی های آاگ و بوش در شرکت نمایندگی تعمیرات آاگ  موجود میباشد کافیست با یک تلفن این محصول را در درب منزل خود از ما تحویل بگیرید. تشکر از حسن انتخاب شما مشترک گرامی.

توجه :

 راهنمای استفاده و عیب یابی محصولات بوش در سایت گنجانده شده است قبل از تماس با شرکت می توانید از مطالب رایگان استفاده نمایید.

 کلیه خدمات ارائه شده توسط شرکت دارای کد ثبت کامپیوتری و فاکتور سربرگ دار بوده که به صورت اس ام اس ارسال می گردد.

 این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تعمیرکاران متفرقه که با نام نمایندگی بوش اقدام به تعمیر و دریافت وجه از مشتری می نمایند را ندارد.