روش تراز کردن دستگاه های لباسشویی بوش

ایجاد سروصدای شدید. لرزش و حرکت دستگااه در هنگام چرخش (خشک شدن البسه) از اثرات عدم تراز صحیح دستگاه میباشد
شما میتوانید با استفاده از یک آچار (آچار مخصوص پایه های لباسشویی) مهره قفل کننده پایه را در جهت عقربه های ساعت چرخانده و شل نمایید. با چرخاندن پایه دستگاه نسبت به تغییرارتفاعآن اقدام نمایید
نکته مهم: هر چهار پایه لباسشویی بایست کاملا روی زمین قرار داشته باشند تا لباسشویی لق نزند . با استفاده از یک تراز حبابدارسطح ماشین لباسشویی را چک کنید و در صورت لزوم سطح دستگاه را تنظیم نمایید . سپس مهره قفل شو را تا حد مماس بدنه محکم کنید و ارتفاع را تنظیم نمایید.

احتیاط: مهره های قفل شوی هر چهار پایه دستگاه را تا حد بدنه محکم کنید.

آیا میدانیدآب لوله کشی شده ای که به دستگاه های لباسشویی و ظرقشویی های ما وصل میباشند دارای سختی و جرم خیلی زیادی هستند و این سختی وجرم باعث خرابی دستگاه های فوق میگردند.

حتما امروز درب لباسشویی خود را بازکنید مشاهده خواهید کردکه روی لاستیک دوردرب گل ولای میباشد حتی بعضی اوقات گل ولای ها تبدیل به قارچ میشوند که باعث تغییر رنگ لاستیک دور درب میگردد که این میتواند از لحاظ بهداشتی برای پوست بدن بسیار مضر باشد
برای پیشگیری بایست از جرم گیرهای مخصوص استفاده نمایید.

طرز استفاده: یک بسته (که حاوی 50 گرم ) جرم گیر را در مخزن اصلی جاپودری ریخته و برنامه لباسشویی را روی پروگرام نخی وکتان قراردهید وبا دمای 60 درجه سانتی گراد بدون لباس روشن نمایید.
این عملیات راچنانچه دستگاه خود را تازه خریداری کرده اید هر دوماه یکبار انجام دهید در غیر اینصورت ماهی یکبار تکرار نمایید
جرم گیرهای مخصوص لباسشویی های آاگ و بوش در شرکت نمایندگی تعمیرات آاگ  موجود میباشد کافیست با یک تلفن این محصول را در درب منزل خود از ما تحویل بگیرید. تشکر از حسن انتخاب شما مشترک گرامی.

توجه : 

راهنمای استفاده و عیب یابی محصولات بوش در سایت گنجانده شده است قبل از تماس با شرکت می توانید از مطالب رایگان استفاده نمایید.

کلیه خدمات پس از فروش بوش ارائه شده توسط شرکت دارای کد ثبت کامپیوتری و فاکتور سربرگ دار بوده که به صورت اس ام اس ارسال می گردد.

 این شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تعمیرکاران متفرقه که با نام نمایندگی بوش اقدام به تعمیر و دریافت وجه از مشتری می نمایند را ندارد .